Říjen 22, 2017

Reference

masaz-liberec.cz

Od února 2017 jsme pro ARELAX vytvořili logo, hlavní web a tři mikrostránky na jeho podporu. Pomohli jsme také nastartovat působení na Facebooku. Vytváříme zde i vizitky a dárkové poukazy. Půl roku od spuštění webu se tento zobrazuje na všechny poskytované masáže na 1. stránce vyhledávání. Paní Pospíšilové tak přivádí velké množství nových zákazníků, kteří se rádi vracejí.

salon-liris.cz

Pro Salon Liris s.r.o. jsme v první řadě vytvářeli logo a tištěnou grafiku. Následovaly webové stránky přesně dle požadavků klienta. Tyto webové stránky se na všechna požadovaná klíčová slova zobrazují na první stránce vyhledávání, což přivádí stále nové zákazníky. Nyní připravujeme e-shop s kosmetikou značky tianDe, který bude spuštěn během prosince tohoto roku.

liceni-ucesy.eu

Pro výbornou vizážistku Petru Šnajdárkovou jsme nejprve vytvářeli logo a vizitky. Následovaly jednoduché webové stránky, které se rozrůstají o další činnosti. Nyní připravujeme tvorbu několika podpůrných stránek pro zvýšení úspěchu webu ve vyhledávání na hlavní obory, kterými jsou svatební a plesové líčení.

volzankacz.cz

Elektronický obchod oficiálního českého zastoupení ruského výrobce rybářských potřeb Volžanka. Tento e-shop byl ještě v srpnu 2017 naprosto neviditelný. Nyní již figuruje ve vyhledávání a připravujeme další etapu prací na něm.